Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

sinterklaasmiddag 2016

26/11/2016

Het is weer bijna zover. Sinterklaas komt weer in het land. Ook dit jaar slaat de Sint kunst&kracht niet over. Op zaterdag 26 november komt hij samen met zijn pieten naar kunst&kracht om lekker met jullie te gymmen in de gymzaal van de Salto. Deze gym is bedoeld voor leden van 3 t/m 10 jaar. We hebben drie verschillende rondes:

Ronde 1:
Leeftijd: 3 , 4 en 5 jaar
Tijd: 14.00-15.15u

Ronde 2:
leeftijd: 6 en 7 jaar
Tijd: 15.00-16.15u

Ronde 3:
Leeftijd: 8, 9 en 10 jaar
Tijd: 16.00-17.15u

De kosten bedragen €3,-. Je kunt dit op de dag zelf meenemen. Zorg dat je het bedrag gepast bij je hebt om problemen met wisselgeld te voorkomen.
Ouders mogen een kwartier voor het einde van de ronde naar de DOJO komen om te kijken naar de uitreiking van de pietendiploma’s.
Wil je ook graag meedoen, schrijf je nu in via onderstaand formulier! Inschrijven kan uiterlijk tot en met zondag 20 november. Wacht niet te lang, want vol is vol.

Hopelijk zien we jou ook zaterdag 26 november in gymkleding!

Locatie: Van Maarseveenstraat 105, sport en turnzaal de Salto

[gravityform id=”25″ title=”true” description=”false”]

Gegevens

Datum:
26/11/2016

Locatie

De Salto
Van Maarseveenstraat 105
Tilburg, 5042 PK Nederland
+ Google Maps